Please enable JS

REMSTAVvejarik

Vinylové podlahy
 

Vinylové podlahy môžu byť homogénne alebo heterogénne. Sú elektrostaticky vodivé, akustické a vhodné do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Okrem funkcie podlahovej krytiny sú vhodné aj pre inštaláciu na stenu. Vďaka týmto vlastnostiam sú súčasťou mnohých verejných priestorov.

 

Hygienická nezávadnosť

Povrchová úprava vinylových podláh zabraňuje šíreniu baktérií, vírusov a mikroorganizmov. Je bezšpárová a 100% recyklovateľná.

 

Ľahká udržiavateľnosť

Vinylové podlahy sú ľahko udržiavateľné. S tým súvisí aj vysoká úspora finančných nákladov vynakladaných na údržbu.

 

Odolnosť voči opotrebovaniu

Povrch vinylových podláh zabezpečuje vysokú odolnosť voči mechanickému opotrebovaniu. Sú vhodné do vysoko zaťažovaných priestorov.

 

Elektrostatická vodivosť

Tieto podlahy sú antistatické a elektrostaticky vodivé. Sú vhodné do špecifických priestorov, napríklad operačných sál alebo výpočtových stredísk.


Viac ako 1 000 textúr
 
Vinylové podlahy nachádzajú svoje využitie v takmer každom type interiéru. Viac ako 1 000 textúr dokáže uspokojiť požiadavky architektov, investorov aj užívateľov.
 

Viac ako 400 000 dizajnov
 
Ponúkame nespočetné množstvo vzorov, farebných prevedení a kombinácií vinylových podláh. U nás nájdete jednoduché jednofarebné prevedenie aj dizajnové varianty s geometrickými vzormi a atypickými kombináciami farieb.
 
Potrebujete poradiť z výberom správnej vinylovej podlahy?

Vinylové podlahy sú vhodné pre tieto zariadenia

REMSTAVoperacka.jpg
Zdravotnícke zariadenia
 
Povrchová úprava zabraňujúca šíreniu baktérií a mikroorganizmov, jednoduchá údržba a vysoká odolnosť predurčuje vinylové podlahy k využitiu v zdravotníckych zariadeniach.

Školy a škôlky
 
Vinylové podlahy sú najpoužívanejšími podlahovými krytinami v školách a škôlkach. Vlastnosti ako pestrosť farieb, textúr, ekonomická údržba, komfort pri chôdzi alebo výborné akustické vlastnosti sú vyžadované v priestoroch so zvýšenou koncentráciou detí a mladých ľudí.
REMSTAVskoly.jpg

100000
m2 PODLÁH
1450
KLIENTOV
8348
PROJEKTOV
20
VLASTNÝCH ZAMESTNANCOV

Všetko pod jednou strechou

 

Poradenstvo

 

Moderný dizajn

 

Kvalitný materiál

 

Odborná montáž

 REMSTAVorezavac

Name must not be empty

Please provide a valid email

Message should not be empty